Witaj w sklepie Olimpiczyk BIS

Kim jesteśmy ?

   Początki działalności firmy, założonej przez Ireneusza Pracharczyka datuje się na rok 1988. Jednakże jej założyciel doświadczenie zdobywał już wcześniej, podczas wielu lat swojej pracy w szeroko rozumianej branży handlowej. Przy namowie i pomocy pana Marka Nowickiego powstał sklep zajmujący się sprzedażą artykułów szkolnych, zabawek oraz sprzętu sportowego.

   Wieloletnie doświadczenie zawodnicze, trenerskie oraz zamiłowanie do sportu przyczyniło się do produkcji akcesoriów kajakowych (fartuchy, pokrowce, rękawice, klęczniki). Od wielu lat firma znajduje się na etapie intensywnego rozwoju. Poszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż łódek, wioseł, ergometrów. Obecnie Olimpijczyk Bis jest jednym z głównych dostawców sprzętu kajakowego i wioślarskiego oraz profesjonalnej odzieży sportowej.

   Ireneusz Pracharczyk jest jedynym przedstawicielem na Polskę firmy Nelo, zajmującej się produkcją łódek, firmy Braća-sport -wiosła, ergometrów firmy Dansprint z Danii oraz wioseł litewskiej firmy Trivium, a także konsultantem powyższych firm w drążeniu nowych modeli wioseł, kajaków oraz ergometrów. Nasze wyroby sprzedawane są w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Australii.

ofirmie